Hakkımızda

ASL İNŞAAT

ASL İnşaat, çeyrek asırlık tecrübe ve bilgi birikimi ile konut, yol, köprü, havalimanı, enerji, muhtelif projeler ve kentsel altyapı konularında genel müteahhitlik ve taahhüt hizmetleri vermektedir. Güvenilir yapısı ve güçlü teknik kadrosu ile etkin potansiyele sahip kuruluşumuz, hızla sürdürdüğü faaliyetlerini bundan sonra da aynı verimlilik ile ulusal düzeyde sürdürme amacındadır.

Maliyet verimliliği ve operasyonel başarımız ile teknoloji ve küresel alandaki akılcı görüşümüzün ortak paydası sonucu çalışmalarımız devam etmektedir. ASL İnşaat, tecrübesi ve yenilikçilik anlayışı ile akılcı projeler ortaya koymaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Sektörde en iyi olmak; güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri inşa etmek ve tamamlamak; sürdürülebilir büyüme potansiyelini kurumlara ve çözüm ortaklarına değer katacak şekilde yönetmek; dürüst çalışma ilkelerine uymak.

Vizyonumuz

ASL İnşaat, sahip olduğu tecrübe ve teknoloji ile ülke genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmayı hedeflemekle birlikte ülkemizin sektördeki başarısına katkı sağlamayı da amaçlamaktadır.

Kariyer Politikamız

Kurum vizyonumuz ve değerlerimiz doğrultusunda İnsan Kaynakları olarak hedefimiz; çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sahiplendiği,standartları yüksek İnsan Kaynakları politikaları uygulayarak, güven duyulan bir iş ortamı ve kurum kültürü yaratmaktır.

İNSAN KAYNAKLARI

Ailemizin bir parçası olarak kariyerinize yön vermek için güncel özgeçmişinizi ik@aslinsaat.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Şirket Politikası

Yayın Tarihi 03.07.2017
Revizyon No 0

 

Sektörümüzde kalite ve çevreye duyarlılık ile özdeşleşmiş bir firma olma hedefi doğrultusunda takım anlayışı ile çalışmak çalışanların memnuniyetine ve sürekli eğitimine önem vermek. Güvenilir bir firma olma yönünde firmamız hedeflerine, yasal şartlara ve müşteri şartlarına uyarak verdiğimiz hizmeti sürekli iyileştirerek müşterilerimize güvenli, uygun maliyetli hizmet sunmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmektir. Kadromuz; Deneyimli, güvenilir ve sistemli çalışarak yılların vermiş olduğu uzman birikim ve tecrübeyle her zaman daha iyisini yapmayı amaçlamıştır. Zamanınız bizim için kıymetlidir. Aşağıda listenen maddeler şirketimizin entegre yönetim sistemi politikasının temellerini oluşturmaktadır.

  • Sürekli iyileştirme faaliyetlerini tedarikçilerimiz ve ilgili taraflarımızla karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlamaktır.
  • Entegre yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek ve gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek uygulanabilir şartları sağlamak ve yürütmektir
  • Kurumumuzda katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışının oluşmasını sağlamak ve bu amaçla tüm proseslerimizde Liderliği ve çalışan katılımını teşvik etmektir.
  • Doğal kaynakları korumak ve en verimli şekilde kullanmaktır.
  • Atıkları mümkün olduğunca kaynağında azaltarak veya geri kazanma oranlarını sürekli iyileştirerek kirliliği önlemek.
  • Olası çevresel etkileri kontrol altında tutmak ve azaltmak yoluyla çevreyi korumak.
  • Yasal yükümlülüklerin yerine getirildiği, tüm çalışanların, taşeronların ve tedarikçilerin İş Sağlığı ve Güvenliği Prosedürlerine uyarken aynı zamanda uygulama ve gelişimine katkı sağladığı, güçlü ve sürdürülebilir bir iş sağlığı, güvenliği  kültürü oluşturacağını,
  • Etkileşimde bulunduğu tüm kişilerin üstlendikleri vazifelerdeki İş Sağlığı, Güvenliği, Çevre ve Kalkınma ile ilgili sorumluluklarını anlamaları ve uygulamaları için bilinç seviyesini arttıracağını,
  • Çalışanlarını, taşeronlarını, tedarikçilerini ve müşterilerini iş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili konulara dahil ederek, sürekli gelişim için faaliyetlerindeki tehlikeleri ortadan kaldırmak ve riskleri azaltmayı sağlamayı hedeflemektedir.

 

 

Doküman No : DD.01   Yayın Tarihi : 03.07.2017

BAŞVURU FORMU