ASL İNŞAAT

ASL İnşaat, çeyrek asırlık tecrübe ve bilgi birikimi ile konut, yol, köprü, havalimanı, enerji, muhtelif projeler ve kentsel altyapı konularında genel müteahhitlik ve taahhüt hizmetleri vermektedir. Güvenilir yapısı ve güçlü teknik kadrosu ile etkin potansiyele sahip kuruluşumuz, hızla sürdürdüğü faaliyetlerini bundan sonra da aynı verimlilik ile ulusal düzeyde sürdürme amacındadır.

Maliyet verimliliği ve operasyonel başarımız ile teknoloji ve küresel alandaki akılcı görüşümüzün ortak paydası sonucu çalışmalarımız devam etmektedir. ASL İnşaat, tecrübesi ve yenilikçilik anlayışı ile akılcı projeler ortaya koymaktadır.

MİSYON:

Misyonumuz; güvenilir ve dürüst ilkeleriyle sektörün öncü isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek ulaştırma, üst yapı ve alt yapı projeleri üretme bilinci içinde yaptığı tüm projeleri kaliteli sorunsuz ve zamanında yerine getirmektir. Hedefimiz; tamamladığımız ve devam eden tüm projelerimizde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede üretim yapmak, modern ve estetik yaşam alanları inşa etmektir.

Bir projenin başarısında ki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle, tecrübelerini işe adamış personelinin yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinerek inşaat sektöründeki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretimin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığa nesiller boyu hizmet verecek yapıları oluşturmak ana ilkelerimizdendir.

VİZYON:

ASL İnşaat, gerçekleştirdiği ve devam eden işlerine artı değer getirecek ve fark yaratacak şekilde faaliyetlerini sürdürür. Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ve uygulamalar ışığında geliştirdiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mihenk taşı yapılarını inşa etmektedir. Tüm yapılarımızda, özellikle çevre duyarlılığını ve güvenliğini ön planda tutarak fonksiyonel ve kalite odaklı yaşam alanları oluşturmayı hedef edinmiştir.

DEĞERLERİMİZ:

Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek yüksek ve evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı projeler üretmek ve uygulamak, projelere özgü özel çözümler geliştirerek yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak, güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak, doğruluk ve güveni en önemli değer olarak kabul etmek ve üstün çevre duyarlılığı ile hareket ederek örnek projelere imza atmak ASL İnşaat’ın değerleri arasındadır.

ŞİRKET POLİTİKASI

Yayın Tarihi 03.07.2017
Revizyon No 0

 

Sektörümüzde kalite ve çevreye duyarlılık ile özdeşleşmiş bir firma olma hedefi doğrultusunda takım anlayışı ile çalışmak çalışanların memnuniyetine ve sürekli eğitimine önem vermek. Güvenilir bir firma olma yönünde firmamız hedeflerine, yasal şartlara ve müşteri şartlarına uyarak verdiğimiz hizmeti sürekli iyileştirerek müşterilerimize güvenli, uygun maliyetli hizmet sunmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmektir. Kadromuz; Deneyimli, güvenilir ve sistemli çalışarak yılların vermiş olduğu uzman birikim ve tecrübeyle her zaman daha iyisini yapmayı amaçlamıştır. Zamanınız bizim için kıymetlidir. Aşağıda listenen maddeler şirketimizin entegre yönetim sistemi politikasının temellerini oluşturmaktadır.

  • Sürekli iyileştirme faaliyetlerini tedarikçilerimiz ve ilgili taraflarımızla karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlamaktır.
  • Entegre yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek ve gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek uygulanabilir şartları sağlamak ve yürütmektir
  • Kurumumuzda katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışının oluşmasını sağlamak ve bu amaçla tüm proseslerimizde Liderliği ve çalışan katılımını teşvik etmektir.
  • Doğal kaynakları korumak ve en verimli şekilde kullanmaktır.
  • Atıkları mümkün olduğunca kaynağında azaltarak veya geri kazanma oranlarını sürekli iyileştirerek kirliliği önlemek.
  • Olası çevresel etkileri kontrol altında tutmak ve azaltmak yoluyla çevreyi korumak.
  • Yasal yükümlülüklerin yerine getirildiği, tüm çalışanların, taşeronların ve tedarikçilerin İş Sağlığı ve Güvenliği Prosedürlerine uyarken aynı zamanda uygulama ve gelişimine katkı sağladığı, güçlü ve sürdürülebilir bir iş sağlığı, güvenliği  kültürü oluşturacağını,
  • Etkileşimde bulunduğu tüm kişilerin üstlendikleri vazifelerdeki İş Sağlığı, Güvenliği, Çevre ve Kalkınma ile ilgili sorumluluklarını anlamaları ve uygulamaları için bilinç seviyesini arttıracağını,
  • Çalışanlarını, taşeronlarını, tedarikçilerini ve müşterilerini iş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili konulara dahil ederek, sürekli gelişim için faaliyetlerindeki tehlikeleri ortadan kaldırmak ve riskleri azaltmayı sağlamayı hedeflemektedir.

 

 

Doküman No : DD.01   Yayın Tarihi : 03.07.2017